POJIŠTĚNÍ

Abyste mohli s Vaším novým vozem ihned vyrazit na silnici, musíte mít sjednáno pojištění vozidla.

U nás sjednáte výhodné pojištění u jedné z renomovaných pojišťoven.

Pomůžeme Vám s výběrem jak povinného ručení, tak i havarijního pojištění, příp. dalších volitelných připojištění.

Porovnáme nabídky nejdůležitějších pojišťoven a navrhneme Vám nejvýhodnější kombinacci pojištění.

Převádíme bonusy za bezeškodný průběh mezi jednotlivými pojišťovnami.

Sjednání pojištění trvá jen malou chvíli.

Veškerou dokumentaci vyřídíme za Vás.

Ihned od nás odjíždíte s platným pojištěním.

Pojistit u nás můžete i vozidlo, které nebylo zakoupeno v prodejnách AUTOČECHÁK.

 

K nově zakoupenému vozu Vám nabídneme i spolehlivé pojištění MECHANICKÝCH A ELEKTRICKÝCH PORUCH pro ojetá vozidla DEFEND Car Protect.

 

Nabízené produkty pojištění:

 

Povinné ručení

Zákonem dané pojištění odpovědnosti z provozu vozidla, které kryje riziko škod na zdraví a majetku třetích osob způsobených při provozu Vašeho vozidla. Pojištění se nevztahuje na škodu způsobenou na Vašem vozidle. Pojištění je platné pro území ČR i v zahraničí. Dokladem o sjednaném pojištění je tzv. zelená karta. Podmínky povinného ručení a minimální limity pro plnění pojišťoven jsou upraveny zákonem, pro škodu na zdraví tento minimální limit činí 35 mil. Kč a pro škodu na majetku 35 mil. Kč. Můžeme Vám nabídnout pojištění s limitem až 150/150 mil. Kč a rozšířené asistenční služby.

Mám zájem o povinné ručení - odkaz na formulář ("zavolejte mi" - jméno, příjmení, telefon, e-mail, typ vozu + r.v. + obsah, datum a čas plánovaného hovoru.....)

 

Havarijní pojištění

Smluvní pojištění na ochranu Vaší investice do nového vozu. Kryje pojistná rizika typu havárie, krádež, vandalismus a živelní události (tzv. All Risk). Jedná se o dobrovolné smluvní pojištění, které kryje poškození Vašeho vozidla dle zvolených pojistných rizik (např. All Risk, pouze havárie či pouze odcizení). Spoluúčast při havarijním pojištění se pohybuje od 0%, minim. 2.000,- Kč, dle zvolené pojišťovny. Samozřejmostí jsou nadstandardní asistenční služby. K havarijnímu pojištění lze sjednat některé následujících volitelných připojištění: pojištění čelního skla nebo všech skel na vozidle, pojištění zavazadel a věcí osobní potřeby, pojištění úrazu přepravovaných osob, pojištění mimořádné výbavy, pojištění pro případ nákladů za nájem náhradního vozidla apod.

Mám zájem o havarijní pojištění - odkaz na formulář - viz. výše

 

Pojištění GAP

Pokryje rozdíl mezi pořizovací cenou vozidla a obecnou cenou vozidla, vypočtenou pojistitelem protistrany v případě dopravní nehody.

Zjistit - kdo poskytuje (většinou všechny pojišťovny + Defend??) + doplnit údaje

Mám zájem o pojištění GAP - odkaz

 

DEFEND Car Protect

TAM, KDE NENÍ ZÁRUKA VÝROBCE, PŘICHÁZÍ DEFEND CAR PROTECT. Jedná se o volitelné pojištění mechanických a elektrických poruch pro ojetá vozidla. Pojištění DEFEND Car Protect se vztahuje na nečekané, někdy i drahé, opravy ojetého vozidla. Ochrání Vás před neočekávanými a často vysokými výdaji spojenými s mechanickou a elektrickou poruchou vozidla. Lze sjednat na ojetá motorová vozidla do 3,5t. Možnost připojištění až na 36 měsíců, volitelná spoluúčast (0,--5.000,- Kč), volitelný limit pojistného plnění......., neomezený počet pojistných událostí....

Defend Car Protect Diamond - lze sjednat na vozy.....

Defend Car Protect Crystal - lze sjednat na vozy......

Defend Car Protect Advantage - lze sjednat na vozy s max. stářím 6 let a max. najetými 200.000 km. Kryté součástky: vstřikovače, elektronická řídící jednotka motoru, chladič, chladič oleje, systém vstřikování paliva, posilovač brzd, snímače ABS, elektrické stahování oken, motorky centrálního zamykání, kompresorová jednotka klimatizace, motor, turbojednotka, převodovka vč. měniče točivého momentu, řízení vč. posilovače řízení, diferenciál, pohon všech čtyř kol, spojka, vodní čerpadlo, palivové čerpatdlo, brzdy (vyjmenované součástky), elektrické součástky (vyjmenované), provozní materiály a skříně (dojde-li k jejich poškození v důsledku selhání kryté součástky....

Defend Car Protect Comfort - lze sjednat na vozy s max. stářím 10 let a max najetými 250.000 km. Kryté součástky: motor, turbojednotka, převodovka vč. měniče točivého momentu, řízení vč. posilovače řízení, diferenciál, pohon všech čtyř kol, spojka, vodní čerpadlo, palivové čerpatdlo, brzdy (vyjmenované součástky), elektrické součástky (vyjmenované), provozní materiály a skříně (dojde-li k jejich poškození v důsledku selhání kryté součástky...)

Defend Car Protect Plus - lze sjednat na vozy s max. stářím 15 let a max najetými 300.000 km