KARIÉRA

HLEDÁME NOVÉ KOLEGY NA POZICE:

PRODEJCE VOZŮ

Společnost AUTO ČECHÁK s.r.o. hledá do svého týmu novou posilu na pozici prodejce vozů.

Náplň práce:

  • Prodej nových i ojetých vozů
  • Tvorba nabídek dle specifikace zákazníků
  • Prodej doplňkových finančních služeb – financování, pojištění vozidel,...
  • Administrativa spojená s prodejem vozů (příprava smluv, objednávek,..)
  • Vyhledávání obchodních příležitostí
  • Komunikace se stávajícími i novými zákazníky
  • Předvádění vozidel
  • Péče o nabízená vozidla

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání/výuční obor s maturitou
  • Předchozí zkušenosti s prodejem automobilů výhodou
  • Znalost finančních produktů (pojištění, úvěry, leasing,..) výhodou, možnost zaučení
  • Orientace na trhu s automobily výhodou
  • Komunikativní, prezentační a vyjednávací dovednosti
  • Reprezentativní vystupování
  • Znalost práce s PC a MS Office
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Časovou flexibilitu
  • Vysoké pracovní nasazení
  • Zodpovědnost, pečlivost a loajalitu
  • Spolehlivost a orientaci na výsledek
  • Aktivní přístup k práci
  • Chuť učit se novým věcem
  • Obchodního ducha

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní české společnosti se silnou pozicí na trhu
  • Možnost osobního a profesního růstu
  • Příjemné pracovní prostředí a kolektiv
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Firemní benefity
  • Příspěvek na stravování
  • 25 dní dovolené

V případě Vašeho zájmu zašlete životopis na e-mailovou adresu: personalni@autocechak.cz.

AUTOMECHANIK

Požadujeme:

  • Praxi v oboru
  • Samostatnost
  • Svědomitý přístup

Nabízíme:

  • Zajímavé finanční ohodnocení s významnou bonusovou složkou
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Pracovní jistotu ve stabilní společnosti
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Možnost profesního růstu

Provádíme servisní služby pro automobily všech značek, používáme moderní diagnostickou techniku a naši automechanici podstupují pravidelná technická školení. Systémově spolupracujeme s firmou Bosch a tím si zajišťujeme veškeré novinky v autoopravárenství.

Své životopisy posílejte na e-mail: personalni@autocechak.cz.

KAROSÁŘ

Požadujeme:

  • Vyučení v oboru
  • Svářečský průkaz
  • Ochotu učit se nové věci

Nabízíme:

Náplň práce

  • montáž a demontáž částí motorových vozidel
  • oprava karoserie
  • oprava poškozeného laku
  • zaváření, vyrovnávání a broušení karoserie
  • kontrola geometrie karoserie
  • spojování částí a dílů karoserie
  • stanovení tvarů a spotřeby plechu

Provádíme servisní služby pro automobily všech značek. Pracovníci podstupují pravidelná školení.

OBSLUHA RUČNÍ MYČKY

Požadujeme:

  • Řidičský průkaz sk. B
  • Praxe v mytí a čištění vozidel výhodou
  • Spolehlivá, bezúhonná a pečlivá osoba

Nabízíme:

  • odpovídající platové ohodnocení
  • možnost profesního růstu

Náplň práce

Mytí exteriéru vozidel vysokotlakým vodním čističem. Komplexní čištění a úklid interiéru vozidel speciálními čistícími prostředky. Tato pozice zahrnuje přemisťování vozidel v rámci areálu. Řidičský průkaz nutností.